Paylaş
Aşağı Kaydır

Servis
Hizmetlerimiz

Seçkin Çalışan Kadrosu İle Gerek Projelerde Gerekse Bireysel İşlerde Teknolejiyi ve Sektörel Gelişimleri Takip Ederek Müşterilerine En İyi Hizmeti Sunmaktadır.

Ücretsiz Keşif

Keşiflerimiz; Mimar ve Mühendislerimiz Tarafından Ücretsiz Yapılmaktadır

Bizleri arayıp keşif için davet ettiğinizde eviniz için en ideal işleyiş planını oluşturuyoruz. Evinizde kullanmak istediğiniz mutfak, banyo, parke, armatür ve benzeri gibi unsurları birlikte belirliyoruz. Bu aşamada uyum ve ekonomik unsurları ön planda tutuyoruz. Detayları belirledikten hemen sonra sizlere isteğiniz doğrultuda tekliflerimizi sunuyoruz. Teklifimizi değerlendirip kabul ederseniz bu aşamada sizlerin de fikirleri doğrultusunda İç Mimarlarımızla 3 Boyutlu ortamda evinizi tüm haliyle projelendiriyoruz. Dahası bu aşamada tadilata veya dekorasyona başlamadan önce değişikliğe gidebiliyor, farklılık yaratabiliyorsunuz. Sizlerle yaptığımız sözleşmelere ve projelendirmeye uygun olarak evinizin tamamını en kısa sürede teslim ediyoruz.

Ücret0 TL
01.

Banyo Yenileme

Sık kullanılan banyolarımızda, ferahlığı, estetik ve şıklığı ön plana çıkartan banyonun kalitesini arttıran, keyifli ve kullanışlı bir mekan için zevkli projeler oluşturuyoruz

Mevcut banyo seramik ve vitrifilerin kırılıp uzaklaştırılması. temiz ve pis su tesisatlarının yapılması, komple elektrik tesisat uygulaması, Sıva ve şap işlerinin yapılıp, seramik uygulamasının yapılması. banyo dolap, duşa kabin ve vitrifiyelerin montajı.
Fiyatlandırma keşif sonrası yapılmaktadır

ÜcretKeşif
02.

Mutfak Tasarım

İstenilen ölçülerde, istenilen malzeme renk ve aksesuar ile istek ve tarzınıza uygun mutfak dolapları

Mutfak Tasarım ve Tadilat Konusunda, Komple Yada Bölümsel Olarak A’dan Z’ye Projelendirip Fiyatlandırıp Anahtar Teslimi Olarak Çözümler Sunuyoruz.
Fiyatlandırma ve Yerleşim Planlarını Keşif Sonrası Ücretsiz Sunuyoruz

ÜcretKeşif
03.

Bilgi Almak Yada Bizi Aramak İçin

İletişime Geç
© by tasarım 2010 - 2019 / Tüm hakları saklıdır.
Başa Dön