Paylaş
Aşağı kaydır

Kurumsal
Hakkımızda

By Tasarım; Projelendirme, İç Mimari ve Uygulama Alanlarında Tek Çatı Altında Çözümler Üretir ve Beklentilere Tam Cevap Verir. Müşterilerinin İş ve Özel Yaşamlarındaki Mekansal İhtiyaçlarına, Taleplerini, Zevklerini, Süre ve Bütce Tercihlerini Ön Plana Alarak Fonksiyonel ve Kişiye Özel Projeler Sunar

By Tasarım

Profesyonel personelle çalısan By Tasarım herhangi bir sorun karsısında teknik destegi ile kısa sürede problemi çözmektedir. Hizmet sonrasi destegi ile Lider firma Olma Yolunda ilerleyen By Tasarım sık , zarif ve zevkli projeler üretmektedir.

PROJE / TASARIM TADİLAT DEKORASYON UYGULAMA

By Tasarım;  Projelendirme, İç Mimari ve Uygulama Alanlarında Tek Çatı Altında Çözümler Üretir ve Beklentilere Tam Cevap Verir. Müşterilerinin İş ve Özel Yaşamlarındaki Mekansal İhtiyaçlarına, Taleplerini, Zevklerini, Süre ve Bütce Tercihlerini Ön Plana Alarak Fonksiyonel ve Kişiye Özel Projeler Sunar. Komple Yada Bölümsel Olarak A’dan Z’ye Projelendirip Fiyatlandırıp Anahtar Teslimi Olarak Çözümler Sunar

By Tasarım Siz Müşterilerimizle Kordineli Bir Şekilde Çalişarak Tasarımlarını Sizlerin İstek ve Gereksinimleri Doğrultusunda Estetik,Doğal,Çağdas Fonksiyonel ve Bütçenize Uygun Olarak Oluşturmayı Amaçlar.. Seçkin Çalışan Kadrosu İle Gerek Projelerde Gerekse Bireysel İşlerde Teknolejiyi ve Sektörel Gelişimleri Takip Ederek Müşterilerine En İyi Hizmeti Sunmaktadır.

01.
0
Projeler
0
Mutlu Müşteriler
0
Banyo Tasarım
0
Mutfak Tasarım

Bizim Harika Kadromuz

Konusunda deneyimli kadrosu ile ihtiyaçlara ve isteklere paralel, estetik çözümleri ile mimariye uyumlu, ekonomik ama verimli düsünen By Tasarım sektördeki her ihtiyaca en iyi sonuç hedefi ile yola çıkmıstır.

Alev Uçar

İç Mimar / Interior Designer

Gazi İncir

Şantiye Şefi / Site supervisor

Derya Öztürk

İnşaat Mühendisi / Construction Engineer

Hasan Ceylan

DESIGNER

02.

MUTLU MÜŞTERİLER

Ürün ve Hizmet kalitemizi gerçek müşterilerden dinleyin!
Müşteri yorumlarını okumaya başlayın.
By Tasarım hizmetleri hakkında gerçek kullanıcılardan gerçek bilgiler edinin.

Esra Bakır

Esra Bakır

"Kaliteli çizimi ve sunumu için Alev hanım’a, iç mimarlık hizmeti imkanını müşterilerine sağladı için By Tasarım’a çok teşekkür ediyorum… "

Mert Özyürek

Mert Özyürek

"Ücretsiz Keşif , ücretsiz proje ve detaylı fiyat teklifi. En güzelide seçtiğimiz tüm ürünleri 3 boyutlu olarak bitmiş halini sunuyor olmanız. "

Serkan Mutlu

Serkan Mutlu

"Hızlı, çözüm odaklı, kibar ve saygılı bir şekilde, beklediğimden çok daha kaliteli bir hizmet aldım. Çok teşekkürler. "

Ayşe Özel

Ayşe Özel

"Bir firma, internet ortamından ancak bu kadar hızlı ve güzel ilgilenir. Müşterilerinize özel olduğunu hissettiriyorsunuz. Çok teşekkür ederim. "

Via Facebook
03.
© by tasarım 2010 - 2019 / Tüm hakları saklıdır.
Başa Dön