Firma

Proje / Tasarım

Mimarlık ve Proje Hizmetleri

By Tasarım Mimari Tasarım, Projelendirme, İç Mimari ve Uygulama Alanlarında Tek Çatı Altında Çözümler Üretir ve Beklentilere Tam Cevap Verir. Müşterilerinin İş Ve Özel Yaşamlarındaki Mekansal İhtiyaçlarına, Taleplerini, Zevklerini, Süre Ve Bütce Tercihlerini Ön Plana Alarak Fonksiyonel Ve Kişiye Özel Projeler Sunar. Komple Yada Bölümsel Olarak A’dan Z’ye Projelendirip Fiyatlandırıp Anahtar Teslimi Olarak Çözümler Sunuyoruz.

By Tasarım

 

By Tasarım Siz Müşterilerimizle Kordineli Bir Şekilde Çalişarak Tasarımlarını Sizlerin İstek ve Gereksinimleri Doğrultusunda Estetik,Doğal,Çağdas Fonksiyonel ve Bütçenize Uygun Olarak Oluşturmayı Amaçlar.. Seçkin Çalışan Kadrosu İle Gerek Projelerde Gerekse Bireysel İşlerde Teknolejiyi ve Sektörel Gelişimleri Takip Ederek Müşterilerine En İyi Hizmeti Sunmaktadır.

Tadilat Dekorasyon ve Onarim Hakkında Tüm Konularda Ve Branşlarda Tamamen Konusunda Uzman Ekip ve Ustalarımızla, Komple Yada Bölümsel Olarak A'dan Z'ye Projelendirip Fiyatlandırıp Anahtar Teslimi Olarak Çözümler Sunuyoruz... Mimari Tasarım, Projelendirme, İç Mimari ve Uygulama Alanlarında Tek Çatı Altında Çözümler Üretir ve Beklentilere Tam Cevap Verir. Müsterilerinin İş ve Özel Yaşamlarındakı Mekansal İhtiyaçlarına, Taleplerini, Zevklerini, Süre ve Bütce Tercihlerini Ön Plana Alarak Fonksiyonel ve Kişiye Özel Projeler Sunar.

Faliyet

Faliyet Alanı

Konusunda Deneyimli Kadrosu İle İhtiyaçlara ve İsteklere Paralel, Estetik Çözümleri İle Mimariye Uyumlu, Ekonomik Ama Verimli Düşünen By Tasarım Sektördeki Her İhtiyaca En İyi Sonuç Hedefi İle Yola Çıkmıştır.

  • İç Mimarlık
  • Ev İç dekorasyon
  • Tadilat
  • Mutfak
  • Banyo
  • Proje
  • Danışmanlık
  • Tasarım

PROJE

Hizmetlerimiz

Bizleri arayıp keşif için davet ettiğinizde eviniz için en ideal işleyiş planını oluşturuyoruz. Evinizde kullanmak istediğiniz mutfak, banyo, parke, armatür ve benzeri gibi unsurları birlikte belirliyoruz. Bu aşamada uyum ve ekonomik unsurları ön planda tutuyoruz. Detayları belirledikten hemen sonra sizlere isteğiniz doğrultuda tekliflerimizi sunuyoruz. Teklifimizi değerlendirip kabul ederseniz bu aşamada sizlerin de fikirleri doğrultusunda İç Mimarlarımızla 3 Boyutlu ortamda evinizi tüm haliyle projelendiriyoruz. Dahası bu aşamada tadilata veya dekorasyona başlamadan önce değişikliğe gidebiliyor, farklılık yaratabiliyorsunuz. Sizlerle yaptığımız sözleşmelere ve projelendirmeye uygun olarak evinizin tamamını en kısa sürede teslim ediyoruz.

Seçkin çalısan kadrosu ile gerek projelerde gerekse bireysel islerde teknolejiyi ve sektörel gelisimleri takip ederek müsterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Tadilat dekorasyon ve onarım hakkında tüm konularda ve branslarda tamamen konusunda uzman ekip ve ustalarımızla, komple yada bölümsel olarak A'dan Z'ye projelendirip fiyatlandırıp anahtar teslimi olarak çözümler sunuyoruz.